به وب سایت شاهین تجارت پیشرو ارس خوش آمدید
عرضه کننده انواع برندهای موبایل معتبر جهان

مجموعه شاهین تجارت پیشرو ارس

شاهین تجارت با پشتوانه و تجربه غنی در واردات رسمی تلفن­ های همراه شرکت سامسونگ و شیائومی و آیفون , خدمات پس از فروش، با فراهم نمودن مراکز مجهز و منحصر به فرد، قصد دارد خدمات پس از فروش را در شان و مقام هموطنان گرامی ارائه نماید.

تعهدات اخلاقی و مشتری مداری، همواره در راس اهداف و ارزش­های شاهین تجارت بوده و همین امر در کنار دانش، مهارت و تجربه موجب ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی شده است. ما متعهد به ارائه خدمات به گونه­ ای هستیم تا تجربه­ ای لذت بخش، متمایز و منحصر به فرد برای مشتریان ایجاد گردد و به این مهم باور قلبی داشته و در این مسیر، همدلانه با مشتریان همگام خواهیم بود.
شاهین تجارت با هدف ارائه خدمات پس از فروش مطابق با استاندارد جهانی روابط گسترده ای با کمپانی های نظیر شیائومی برقرار نموده است.

همکاری با شرکت های معتبر

شرکت شاهین تجارت پس از تحقیق و مطالعات فراوان در بین تولیدکنندگان مطرح گوشی‌های موبایل و تبلت که دارای استاندارهای بالای بین‌المللی بودند، به منظور ارایه خدمات بیشتر و کیفیت مطلوب‌تر در این خصوص همکاری خود را با برندهای خوشنام و معتبر بین‌المللی آغاز کرد که از جمله آنها می‌توان به برند شیائومی و سامسونگ و آیفون اشاره کرد.

خدمات پس از فروش

این شرکت همچنین با داشتن کادری مجرب در دپارتمانهای فروش و خدمات پس از فروش و برخورداری از یک شبکه توزیع بسیار گسترده در سراسر کشور، این امکان را دارد که نیاز مشترکین را چه در سطح سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی و چه فروشگاهها و …. در کمترین زمان برآورده سازد.  شبکه توزیع شرکت در سراسر ایران بوده و شما می‌توانید کالاهای این شرکت را با گارانتی شاهین تجارت تهیه نمایید.
این شرکت همچنین به جهت سهولت دسترسی مشتریان به محصولات، کالاهای خود را به صورت آنلاین نیز ارایه می‌نماید

آنلاین کردن خدمات

درطی چندسال اخیر بدلیل وجود ویروس کویید شرکت شاهین تجارت سعی داشته تا در جهت جلوگیری از شیوع این ویروس اکثر عملیات های خود را بصورت آنلاین کرده و به همین دلیل سایت شاهین تجارت شکل گرفته تا مشتریان به سادگی هرچه تمام اطلاعات مورد نیاز و حتی فعالسازی دستگاه را در این سایت انجام دهند. حتی برای فروش گوشی موبایل چه بصورت عمده چه تک فروشی اقدام به راه اندازی سایت هایی همچون آی مکس ویا باشاهین کرده است تا حتی فروش هم بصورت تمام آنلاین انجام شود.